Kasko

Kasko Sigortası-Teminatlar
Tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Doğal Afet Hasarlarına Karşı Koruma
Aracınızın sadece kaza sonucu uğrayacağı zararlar değil, deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, yanardağ püskürmesi, sel gibi doğal afetler sonucu uğrayacağı zararlar da teminat altına alınır.

Grev, Lokavt, Halk Hareketleri ve Terör Hasarlarına Karşı Koruma
Aracınızın grev, lokavt, halk hareketleri ve terör nedeniyle uğrayacağı zararlar teminat altına alınır.

Eskisi Yerine Yenisi
İlk tescili sigortalı adına yapılmış “0” km ve son model araç, sigorta süresinin ilk bir yıllık süresi içerisinde çalınır ya da tam ziya olursa Anadolu Sigorta, aynı marka, model ve model yılında aracın anahtar teslim “0” km satış fiyatını öder. 

İkame Araç
Kasko teminatı kapsamında hususi otomobilinizde kaza sonucu meydana gelen hasarlar için serviste onarım ihtiyacı oluştuğu durumlarda 15 güne kadar, pert ve hırsızlık dahil, ikame araç teminatı verilmektedir.

Yurt Çapında Yaygın "Anlaşmalı Servis İstasyonları"
Bir kaza anında aracınız, Anlaşmalı Servis İstasyonlarından uygun göreceğiniz birine tarafınızca veya Assistance Hizmeti tarafından ulaştırıldıktan sonra, sadece gerekli evrakların servise teslim edilmesi ile hiçbir ücret ödenmeksizin tamir olmuş aracınızı teslim alabilirsiniz.

Hasarsızlık İndirimi
Hasarsız geçen her yıl için size daha fazla indirim sağlanır.

Hasarsızlık Koruma

%65’e varan hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmez.

Orijinal Cam Değişimi
Anlaşmalı cam servisleri haricinde, muafiyetsiz olarak gerçekleştirilen bir adet cam değişiminde hasarsızlık indirimi etkilenmez. 
Sigorta süresi içerisinde cam kırılması hasarlarında, onarımı Şirketimiz ile anlaşmalı cam servisleri dahilinde gerçekleştirilen 1 cam hasarı hasarsızlık indiriminizi etkilemez. Diğer servislerde % 20 muafiyet uygulanarak gerçekleştirilen ilk cam değişimi de hasarsızlık indirimini etkilenmez.

Mini Onarım Hizmetleri
Aracınızda oluşan küçük çaplı hasarlar, herhangi bir prim alınmaksızın ve sizden herhangi bir ücret talep edilmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın giderilmektedir.

Enflasyona Karşı Tam Koruma
Sigorta süresi içerisinde enflasyon nedeniyle aracınızda değerinde meydana gelen artışlar otomatik olarak poliçenize yansıtılır ve herhangi bir hasar durumunda ödemeler gerçekleşen enflasyon oranı üzerinden yapılır.

Koltuk Ferdi Kaza Teminatı
Araçta bulunan sürücü ve yolcuların kaza sonucu uğrayacakları vefat veya sürekli sakatlık zararlarına karşı yüksek limitlerde güvence sağlanmaktadır.

İhtiyari Mali Sorumluluk Teminatı
Aracınızla karşı tarafa vereceğiniz maddi veya bedeni zararlarda trafik sigortası limitlerinin yetersiz kalması durumunda teminat vermektedir. müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Araçta Bulunan Özel ve Değerli Eşyalara Koruma
Hususi otomobilinizde bulunan kişisel eşyalarınız (Mücevherat, para, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar vb. hariç) araçla birlikte teminat altına alınır.

Hukuksal Koruma
Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları kapsamında olan her türlü hukuksal koruma masrafınız karşılanır.

KDV Geri Ödemesi
Tüzel kişilere ait faturalı hasar ödemelerinde KDV de ödenir. 

Ürün Genel Şartları için TIKLAYINIZ !!!


Kasko Ürün Broşürü (pdf)
Kasko